هزینه و اجرا فنس کشی در ایلام

فنس کشی چیست؟ گاهی اوقات افراد برای تعیین محدوده ی ملک یا زمین خود، دیواری کشیده می کشند تا از ورود هر گونه حیوان و افراد متفرقه جلوگیری شود. همچنین پیش می آید که زمین تا خیلی ادامه دارد. در این مواقع کشیدن حصار یا دیوار به ارتفاع 2 متر هزینه بسیار گزافی را دربرگیرد. در این صورت به جای دیوار آجری و چوبی از فنس برای تعیین محدوده ملک یا زمین ( زراعی، باغی ) استفاده می کنند، که به این عملیات ویژه فنس کشی می گویند.

فنس کشی در کجا به کار می رود

امروزه فنس کشی یا به عبارت دیگر همان توری حصاری در قیاس با گذشته رواج بالایی پیدا کرده است. چنانچه باغی یا زمینی دارید بهتر است که از توری حصاری برای آن تهیه و استفاده نمایید. زیرا این نوع حصار در قیاس با متریال های دیگر مانند آجر و چوب مزایای بیشتری دارد.

کاربرد های فنس کشی

از جمله کاربردهای توری حصاری عبارت اند از: برای حصار کشی انواع باغ ها و زمین ها، اماکن نظامی، پتروشیمی، فرودگاه، اماکن نظامی، زمین های ورزشی و … کاربرد دارند.

قیمت فنس کشی در ایلام

یکی از مهم ترین علل اصلی اختلاف قیمت در فنس ها، میزان فلز مصرفی شده در ساخت فنس است. به هر میزانی که مفتول قوی تر، اندازه چشمه آن کوچکتر باشد قیمت آن افزایش خواهد یافت.

نکته ی قابل توجهی که در رابطه با قیمت فنس کشی بایستی بدانید این است که قیمت آن براساس پایه اجرای نصب و با توجه شرایط کارگاه و حجم کار متغیر می باشد.

جنس های فلزی ساخته شده از مفتول گالوانیزه ( جنس فولاد و روکش از جنس روی است ) جزو انواع جنس های متداول و فلزی محسوب می شود که در محیط های با رطوبت کم تا 70 سال می ماند و در محیط های با رطوبت بالا نزدیک به 50 سال دوام و ماندگاری دارند.

انواع فنس

آهنی: این جنس از فنس ها به عنوان یک حفاظ بسیار خوب عمل می کنند و با توجه به جنسی که دارند از استحکام و دوام بالایی برخوردار هستند و به مراقبت و نگهداری کمتری نیاز دارند.

آلومینیومی: در حقیقت این جنس از فنس ها در قیاس با جنس های آهنی وزن کمتر و قیمت بالایی دارند. فنس های آلومینیومی حفاظ بالای ایجاد نمی کنند.

پی وی سی: در قیاس با فنس های آلومینیومی و آهنی قیمت کمتری دارند و امنیت تقریبا خوبی در برابر ورود حیوانات ایجاد می کنند. فنس های آلومینیومی در ارتفاع  و رنگ های بسیار متنوعی در بازار وجود دارند و به وسیله ی پیچ و مهره بر روی پایه فلزی نصب می گردند.

وینیل: این جنس از فنس ها ماندگاری بیشتری دارند و از قیمت بالایی برخوردار هستند همچنین هزینه نصب آن بالاتر است.

چوبی: یکی از پرطرفدارترین فنس های مورد استفاده در کشور آمریکا است و جلوه ی بسیار طبیعی و زیبا به محیط می بخشد. به هر میزان ارتفاع آن بالاتر باشد، قیمت آن افزایش می یابد

مزایای فنس کشی

  • * شایان ذکر است بدانید که نصب و اجرای فنس کشی به تخصص و مهارت چندانی نیاز ندارد. هر فردی که مهارت آن را داشته باشد می تواند آن را نصب کند. در نتیجه سرعت در اجرای نصب و بدون آنکه به تخصص نیاز داشته باشد جزو مزایای فنس کشی است.
  • * در واقع توری حصاری در اشکال، ضخامت و طول های گوناگونی تولید و عرضه ی بازار شده اند و با توجه به نوع هدف، می توان نوع آن را انتخاب نمایید و اجرا کنید.
  • * این نوع توری حصاری موجب افزایش امنیت محصولات باغی و زراعی می شود.

نکته مهم

رایج ترین توری های به کار گرفته شده برای فنس کشی عبارت اند از: توری حصاری، سیم خاردار، گابیون می باشد.

گابیون نوعی توری بافته شده به شکل چهار گوش یا شش گوش است.

توری حصاری: از فلز گالوانیزه درست شده است که هیچ تار و پودی ندارد و در قسمت عرض بافته شده است.

سیم خاردار: از زمان های خیلی گذشته جهت امنیت در فنس کشی کاربرد و استفاده فراوانی داشته است.

سایر خدمات ما :

1 . سیم تیغ دار

2 . نرده پانل کلاسیک

3 . حصارکشی

جهت دریافت مشاوره رایگان و سفارش فنس کشی در ایلام با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید.

تلفن تماس : 09144156007 ( مهندس اجتهادی )