مزایا و معایب استفاده از فنس چمنی


مزایا و معایب استفاده از فنس چمنی

یکی از موضوعاتی که همیشه فکر ما را به خود مشغول داشته تامین امنیت خانه و محیطی است که در آن زندگی می کنیم. ما در این مطلب سعی داریم شما را با فنس چمنی که یکی از انواع فنس ها و حفاظ ها به شمار می آید آشنا کنیم. خانه، باغ یا ویلا تفاوتی نمی کند، هر فردی می تواند محیط مخصوص به خود را با فنس چمنی ایمن کرده و از دید و دسترس افراد غیر محفوظ نماید . برای حفظ امنیت اطراف باغ، ویلا و حیاط خانه می توان از حفاظ ها و فنس های فلزی استفاده کرد. اما امروزه فنس های جدید و بروزی طراحی و تولید شده اند که به فنس چمنی معروفند و علاوه بر تامین امنیت محیط زندگی شما جلوه زیبایی نیز به اطرافتان خواهند بخشید.

ادامه توضیحات فنس چمنی

فنس چمنی با برخورداری از رنگ زیبای سبز باعث آرامش بیشتر محیط شده و به دلیل آن که به رنگ سبز طبیعی تولید شده اند استفاده همیشگی از آن ها جذاب بوده و شما را دلزده نخواهد کرد.

جنس فنس چمنی

فنس چمنی از جنس فلز گالوانیزه 6.3 و به صورت مفتولی تولید شده است و سپس این مفتول ها به یکدیگر بافته شده اند به طوری که هر یک از چشمه های این فنس 5 سانتی متر در نظر گرفته شده است . اما طراحی و ساخت این فنس ها به همین مفتول ها خلاصه نمی شود. در ساختار این نوع از فنس ها چمن هایی مصنوعی به کار رفته که به همین دلیل به فنس چمنی معروف شده است. چمن هایی که در ساخت این نوع از حفاظ ها به کار رفته اند کمک می کنند تا داخل حیاط و باغ شما دید بسیار کمتری داشته باشد و به راحتی استتار شود .چمن هایی که در تولید فنس چمنی به کار رفته از الیاف پی وی سی PVC تولید شده، ضد حریق بوده و دچار آسیب و پوسیدگی نمی شوند. ضمن آن که این نوع از حفاظ ها ضد آب می باشند و می توانید در صورت گرفتن گرد و غبار آن ها را شست و شو نمایید.

مزایای استفاده از فنس چمنی

مزیت استفاه از فنس چمنی بسیار زیاد می باشد و به همین علت در دیوار کشی و حفظ امنیت محیط بسیار مورد استفاده قرار می گیرند . در زیر به برخی از مزیت های این نوع فنس ها اشاره می کنیم
• فنس چمنی قابلیت سفارش در اندازه و ابعاد درخواستی مشتری را دارد .
• نصب آن ها بسیار راحت می باشد و نیاز به صرف زمان زیادی ندارد .
• شست و شوی آن ها راحت می باشد و در اثر شست و شو آسیب نمی بینند .
• تحمل گرمای 50 درجه را دارند و در برابر سرما از مقاومت بالایی برخوردار می باشند و با قرار گرفتن در زیر برف و باران دچار پوسیدگی و آسیب نمی شوند .
• قابلیت استفاده در شهرهایی که از رطوبت بالایی برخوردار هستند و میزان بارش سالیانه برف و باران در آن ها زیاد می باشد را دارند .
• با توجه به شکل و رنگی که دارند در زیبا سازی محیط موثر می باشند و جلوه ی زیبایی به محیط اطراف می بخشند .
• این فنس ها همانند برخی از فنس های نیاز به تعمیر و رسیدگی زیاد دیگر ندارند .
معایب استفاده از فنس چمنی
هر محصولی در مقابل مزایایی که دارد دارای معایبی نیز می باشد اما در مورد فنس چمنی این گونه نیست و این فنس ها در مقابل مزایای فراوانی که دارند معایب چندانی ندارند.

منبع : hepta-hesar.com

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.