چه زمانی باید از حصار سیم تیغ دار استفاده کرد؟

حصارهای سیم تیغ دار در مواقعی که گاو و هر حیوان بزرگ دیگری دارید و همچنین حیواناتی با جثه متوسط مانند بز و گوسفند بهتر است استفاده شود. با این حال، هنگام تعیین اینکه آیا باید از سیم خاردار برای گوسفند استفاده کنید، حتماً به خاطر داشته باشید که پشم گوسفند آنها ممکن است در خارها گیر کند. برخی از دلایلی که باید برای نصب حصار سیم تیغ دار در نظر بگیرید عبارتند از:

حفاظت از گوسفند و بز

هنگام نصب حصار سیم تیغ دار برای محافظت از بزها و گوسفندها، سیم اول باید 6 اینچ از زمین و سیم دوم 6 اینچ از سیم اول فاصله داشته باشد. سیم های زیر بعد از آن باید 8 اینچ از یکدیگر فاصله داشته باشند. برای نرده های سیم خاردار استاندارد، معمولاً سه تا پنج رشته سیم خاردار به صورت افقی بین پایه ها وجود دارد.

دور نگه داشتن شکارچیان

اگر شکارچیانی مانند سگ های اهلی در منطقه هستند، سیم خاردار اول را حداقل 2 اینچ از زمین قرار دهید تا از ورود آنها به محوطه جلوگیری شود. ارتفاع کلی حصار به نوع حیواناتی که به دنبال محافظت از آن هستید بستگی دارد. حصار سیم خاردار برای گوسفند باید حداقل 4 فوت ارتفاع داشته باشد، در حالی که حصار سیم خاردار برای بزها و گاوها باید حداقل 6 فوت ارتفاع داشته باشد.

حفاظت از گاو

از آنجایی که گاوها معمولاً پس از چند بار سوراخ کردن یاد می‌گیرند که از سیم خاردار دور بمانند، فقط باید رشته‌هایی از سیم خاردار را در امتداد بالا و پایین حصار قرار دهید. حصار سیم خاردار مخصوصاً برای نگهداری گاو ایده آل است، زیرا به آنها آسیب نمی رساند.

1 . سیم تیغ دار

3 . نرده پیش ساخته

4 . فنس کشی

6 . خرید فنس چمنی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *