ارزان ترین نرده برای نصب کدام است؟

نرده ها راهی عالی برای افزایش ظاهر خانه شما و افزایش ارزش شما جدا از محصور کردن ملک شما هستند. با استفاده از مواد با کیفیت و نگهداری، نرده ای که به درستی ساخته شده باشد می تواند سال ها بدون نیاز به تعویض یا تعمیر توسط پیمانکار نرده به شما خدمت کند. هزینه نصب حصار به عوامل مختلفی مانند طول، ارتفاع و نوع متریال آن بستگی دارد. نرده‌های بلندتر و بلندتر در مقایسه با نرده‌های کوتاه‌تر و پایین‌تر به کار و مواد بیشتری برای ساخت نیاز دارند.

اگرچه ساختن حصار در اطراف خانه شما ممکن است پرهزینه باشد، می توانید کار سخت، تحقیق و خلاقیت را برای کشف حصار بادوام و زیبایی شناختی در توان مالی خود ترکیب کنید. ارزان‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین نرده‌ها از مواد ارزان‌قیمتی ناشی می‌شوند که به حداقل تعمیر و نگهداری و نصب آسان حصار نیاز دارند. رایج‌ترین و ارزان‌ترین انواع نرده‌ها شامل مواد طبیعی، بازیافتی و ساخته شده است که به کمترین میزان کار در هنگام نصب و نگهداری نیاز دارند.

نرده آلومینیومی
آلومینیوم از جمله جذاب ترین و ابتدایی ترین انواع نرده های موجود در بازار است. اگرچه امنیت کافی مورد نیاز اکثر صاحبان خانه را ارائه نمی دهد، اما از نظر هزینه های نگهداری نسبتاً ارزان است. علاوه بر این، نصب حصار آلومینیومی نیاز به نگهداری در حین نصب دارد، جایی که شما آن را تزئین و رنگ می کنید.

نرده چوبی
چوب در سراسر دنیا به عنوان ماده ترجیحی برای حصار کشی بسیار محبوب است، به خصوص اگر به درستی درمان شود. جدا از ایجاد حریم خصوصی برای صاحبان خانه، جذابیت زیبایی شناسی خانه شما را افزایش می دهد. علاوه بر این، با قیمت پایین در مقایسه با سایر مواد، احساس گرم و خوشایند را برای صاحبان خانه فراهم می کند. هنگام ساختن حصار چوبی، قوانین محلی در مورد ارتفاع نرده را در نظر بگیرید و به یاد داشته باشید که اندازه و ارتفاع، میزان چوب، کار و در نتیجه قیمت را تعیین می کند.

نرده های چوبی قبل از نصب کامل نرده مدتی طول می کشد، اما می توانند تا آخر عمر باقی بمانند. علاوه بر این، کیفیت نرده به شدت به نوع چوبی که فرد برای ساخت سازه انتخاب می‌کند، بستگی دارد.

نرده پی وی سی
ارزان ترین راه برای ایجاد حصار برای خانه شما این است که نرده ای از PVC تهیه کنید. چنین نرده‌هایی جایگزین میله‌ها و چوب‌های چوبی می‌شوند تا از شما در برابر دنیای بیرون محافظت کنند. آستین های پی وی سی پایداری پایه های چوبی مورد استفاده به عنوان نرده را بهبود می بخشد و هزینه مواد و نیروی کار را کاهش می دهد. علاوه بر این، میله های PVC را می توان با چسب و پیچ به میله های عرضی متصل کرد.

نرده پی وی سی در برابر عناصری مانند برف، باران و نور خورشید بسیار مقاوم است و تضمین می کند که سال ها به خانه شما خدمت می کند.

نرده های فرفورژه
فرفورژه یک نرده بادوام و مستحکم است که در شرایط آب و هوایی سخت با حداقل تعمیرات مقاومت می کند. نرده های فرفورژه به سبک گوتیک محبوب هستند و ظاهر قرن ها جذابیت زیبایی شناسی ایجاد می کند و در عین حال امنیت محکمی را برای اکثر صاحبان خانه ارائه می دهد. نسبت به سایر انواع نرده، رنگ آمیزی مجدد آهن فرفورژه و ساخت سفارشی آن را کمی گران می کند.

نرده وینیل
نرده های وینیل علاوه بر مقرون به صرفه بودن، انعطاف پذیری، استحکام و مقاومت در برابر رنگ آن را به انتخابی جذاب برای اکثر صاحبان خانه تبدیل کرده است. برخی از کارشناسان استدلال می کنند که نرده های وینیل تقریباً چهار برابر قوی تر و انعطاف پذیرتر از نرده های چوبی است. نگهداری از نرده های وینیل آسان است زیرا می توانید گرافیتی و سایر لکه ها را با استفاده از آب و صابون تمیز کنید. طول عمر طولانی و هزینه های نگهداری کم، نرده های وینیل را ارزان تر از سایر انواع نرده ها می کند.

نرده زنجیری
نرده زنجیری یک نوع نرده ارزان قیمت است که می تواند سال ها به خانه شما خدمت کند. نقش اصلی این نوع حصارها ایجاد موانع فیزیکی برای ورود مزاحمان و خروج حیوانات خانگی و کودکان در زمین بازی مدارس است. این ماده بسیار بادوام ارزان است و نیاز به نگهداری کمی دارد. با این حال، حلقه های زنجیره ای در معرض زنگ زدگی هستند و هیچ حریم خصوصی را به خانه شما ارائه نمی دهند.

می‌توانید انگورها، درختچه‌ها و گل‌هایی را که به‌سرعت در حال رشد هستند، روی پایه حصار زنجیره‌ای رشد دهید تا حریم خصوصی را کمی افزایش دهید.

نرده سنگی
دیوارهای سنگی و آجری جذابیت زیبایی دارند و حریم خصوصی عالی را برای صاحبان خانه فراهم می کنند. علاوه بر این، این نرده ها مستحکم و مستحکم هستند و امنیت را به محل سکونت شما ارائه می دهند. با این حال، هزینه حصار سنگی ممکن است با کار زیاد مورد نیاز در طول ساخت آن افزایش یابد.

پیکت
نرده چوبی پیکت یک نوع حصار پرطرفدار و مقرون به صرفه در کشور های اروپایی است که حریم خصوصی و محافظت از اموال شما را فراهم می کند. پیت با فاصله عمودی متصل به ریل های افقی پایین و بالا در سبک های مختلف دکوراسیون موجود است که جذابیت و ارزش خانه شما را افزایش می دهد.

پالت
یک پیمانکار حصار می تواند پالت ها را به راحتی به عنوان یک حصار به صورت افقی یا عمودی بین پست های عمودی تعمیر کند. از آنجایی که پالت‌ها را می‌توان به‌صورت رایگان از تخت‌خواب‌های مهد کودک، سایت‌های ساخت‌وساز و صنایع ارائه کرد، باید مطمئن شوید که آنها دارای نشان‌واره بین‌المللی Convection حفاظت از گیاهان هستند. این سازمان تضمین می کند که پالت بخور بخورد و تحت عملیات حرارتی قرار گیرد تا شیوع بیماری ها و موجودات گیاهی محدود شود.

منبع : نرده پیش ساخته – هپتاحصار

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *